KONST / Litografier / Litografi 8369030
nr 836 9030
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografi, Bengt Lindström (1925-2008), 52/300, signerad-80, dedikerad, bladets mått: 25x28
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:50:43
8/7 14:53:03
600 kr
12/7 22:31:10
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström